AKTUÁLNĚ / Doprava

Nová parkovací místa v Nemocnici Pelhřimov
Parkovací zázemí v podzemním podlaží Pavilonu péče o rodinu. 
Autor / zdroj foto: Alexandra Knapová

Pelhřimov

Nemocnice Pelhřimov zpřístupňuje pro své klienty s účinností od pondělí 23. ledna parkovací zázemí v podzemním podlaží Pavilonu péče o rodinu. Parkoviště bude otevřeno non-stop a nabízí 53 parkovacích stání z toho 3 parkovací stání pro invalidy a 1 parkovací stání pro vozy s kočárky. Parkování v areálu nemocnice je prvních 30 minut zdarma, každých dalších započatých 60 minut je zpoplatněno částkou 30,- Kč.

Platbu za parkování lze provést na bezobslužné pokladně umístěné v přízemí Pavilonu péče o rodinu (možnost platby bezkontaktně i hotově), popřípadě v INFO centru v hlavní lůžkové budově nebo na bezobslužné pokladně umístěné u továrního komína. 
 
Vozidla s dopravní značkou označující přepravu ZTP mají parkování v areálu nemocnice zdarma. Dárci krve a krevních složek mají v den odběru parkování v areálu nemocnice zdarma. 
 
V celém areálu je dopravní značkou vymezena zóna zákazu stání motorových vozidel. Vozidla mohou parkovat pouze na vyhrazených parkovištích. Všichni řidiči jsou povinni respektovat dopravní značení a neohrozit průjezd v areálu.

Autor / zdroj: Alexandra Knapová

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.