AKTUÁLNĚ / Krimi
12. 11. 2010 16:20:12
Zásahová jednotka zlikvidovala profesionální varnu pervitinu v Jihlavě

Ilustrační foto.
Foto: Archiv redakce
Sdílet článek

  Facebook
  Twitter
  Google
  Linkuj.cz
  Jagg.cz
  Digg
JIHLAVA

Kriminalisté za podpory zásahové jednotky zlikvidovali v pátek brzy ráno profesionálně vybavenou varnu pervitinu v Jihlavě. Zároveň přímo při výrobě drogy zadrželi jednoho pachatele.

"Ráno kolem půl třetí zadrželi kriminalisté čtyřiatřicetiletého muže přímo při výrobě pervitinu. Při domovní prohlídce zajistili 15 gramů již vyrobené drogy, kompletní zařízení určené pro výrobu drogy a nejméně 15 litrů roztoku, který by mohl sloužit k výrobě dalšího pervitinu," popsala zásah vrchní komisařka Dana Čírtková. Podle ní byla varna velice profesionálně a sofistikovaně zařízená.

Zadržený pachatel byl již v minulosti soudně trestán za majetkovou trestnou činnost a za trestnou činnost na úseku drog. Muže převezli kriminalisté do policejní cely. "V dopoledních hodinách ho obvinili z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. Za tento čin mu hrozí trest odnětí svobody v trvání od jednoho roku do pěti let. Vyšetřovatel podal státnímu zástupci návrh na vzetí obviněného muže do vazby," doplnila.

Vedoucí kriminalistů Radomír Němec však předpokládá, že obvinění bude vzhledem k množství zajištěné drogy rozšířeno. "V takovém případě by se trestní sazba zvýšila až na 10 let odnětí svobody," řekl.

Od začátku roku se jedná o odhalení páté varny pervitinu v Jihlavě.


Autor / zdroj: Mediafax

REKLAMA
 
Chcete být součástí příjemného a mladého kolektivu? Hledáme nové pracovníky na pomoc při vyřizování zakázek, jednání s klienty, administrativa. Neomezená pracovní doba dle Vašich potřeb, vhodné i pro studenty! www.pracujtezdomu.net

 
Architektura - architektonické studie, Vypracování kompletní projektové dokumentace, Projektová dokumentace, Realizační dokumentace, Projekty pasivních a nízkoenergetických domů, Projekty interiérů, Inženýrská činnost.

 
Pivovar Chotěboř je nový, moderní pivovar, který vyrábí pivo tradiční českou technologií z moravského sladu, žateckého chmele a kvalitní vody z Českomoravské vrchoviny. Chotěbořské pivo kvasí v otevřených kádích, dokvašuje v ležáckých tancích. Má výbornou plnost, říz, barvu, pěnivost a harmonickou hořkost. www.pivovarchotebor.cz

 
Úžasný relax, romantický víkend či pohodová rodinná dovolená v samotném centru městečka Štramberk.

 
Prodej a servis: motorové pily, křovinořezy, zahradní technika. Broušení řetězů a kotoučových pil. Opravy osobních a nákladních automobilů, měření emisí, autokosmetika, autobaterie. Prodej PB a tech. plynů. Nákladní autodoprava. www.forestservis.cz

 
Je nejvyšší čas začít se starat se o své zdraví. Produkty z přírody, články, ale i dárečky pro oko i duši najdete nejen v našem e-shopu nawww.anionlove.cz, ale také v kamenném obchůdku v České Bělé č.p.71.

 
Zdají se Vám platby do zahraničí drahé? Využijte služby Transfers4Free. Hledejte na www.devizoveplatby.cz

 
Kvalitní německé přívěsy za české ceny, které se liší dílenským zpracováním, použitými komponentami, masivními rámy, propracovanými detaily, mnohým příslušenstvým. Roční produkce 70 000 přívěsů. Vyžádejte si reference a přesvědčte se i VY...
Tel.: 773604235, www.privesy-pribyslav.cz

KOMENTÁŘE
 
REGIONÁLNÍ PARTNER
www.anionlove.cz

www.okaso.cz

 

Copyright © 2003-2009 WWW design a dodavatelé obsahu. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele zakázáno.

Redakci můžete kontaktovat na emailové adrese redakce@regiony24.cz.